• Ново
McCook MC16 Целосна Танг германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Set + McCook MC55 Целосна Танг Serrated Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож во Собата, Црна

McCook MC16 Целосна Танг германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Set + McCook MC55 Целосна Танг Serrated Нерѓосувачки

DEN 1687.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Што млади луѓе Се】Mc Cook MC16 Целосна Танг германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Set + Mc Cook MC55 Целосна Танг Serrated Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож во Собата, Црна. 【MC16 Нож Блок Поставите】ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - 15 парчиња кујнски нож сет вклучува : 8" готвач нож, 8" сечење нож, 8" леб нож, 7" santoku нож, 5" парична казна работ комунални нож, 3.5" paring нож, 6pcs 4.5" serrated бифтек ножеви, 2 пара кујна shears и тешко дрво нож блок. 【ИЗРАБОТКА】Целосна танг со нерѓосувачки челик endcap и обезбедени со тројно заковки, овој кујнски нож во собата е направен да трае со години.На ергономски дизајниран ружино дрво се справи обезбедува удобен зафат, нема повеќе да се изгубат или паднати се справи. 【MC55 Нож го Поставите】8-Парче кујна бифтек ножеви(4.5-инчен). 【Ги исполни Сите Ваши Потреби】Сите ножеви продавница безбедно во нож блок простор за ефикасно складирање.Го прави голем дар за семејството и пријателите.Mc Cook MC16 Целосна Танг германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Set + Mc Cook MC55 Целосна Танг Serrated Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож во Собата, Црна.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3034.32