• Ново
1Pcs Сосема Нови во Кутија NX9_01 Брза Испорака

1Pcs Сосема Нови во Кутија NX9_01 Брза Испорака

DEN 11544.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоненти поле.Ние имаме повеќе од 200,000 линии во акции, и тие може да бидат испратени во 1 до 3 работни дена.Ние нудиме професионална пакет на услуги за клиенти.Ни даде шанса, ќе го познававте и чипс портата е најдобро one-stop извор.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и им даде на вашиот satified одговор.Q&A 1. Можеме да се добие одобрението за промет на големо цена ?Ако сте бизнис купувачот и треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас со трговија на големо цена. 2. Дали ви наплаќаат било хендл такси?Не хендл такси или какви било други надоместоци ќе бидат наплатени. 3. Дали постојат било какви дополнителни даночни ?Купувачи можеби ќе треба да плаќаат увоз доход.Ако ви се допаѓа, ве молиме, известете нè да се изјасни мала вредност за сопствени грешки. 4. Јас треба предмети кои не се наоѓаат во вашата продавница, јас може да ви испрати RFQ е?Да, можете да ни испратите RFQ е преку порака.Ние се одржи на повеќе од 200,000 линии и повеќето линии не се котирани на.

Особините

Купувачите избираат и

Pelnotac Лозинка Картичка Контрола на Пристап,Една Врата за Мулти‑Функција Независен Пристап Контролер,Abs Пластика,Анти‑Демонтажа

Ова контрола на пристап е еден врата за мулти‑функција независен пристап контролорот или Wiegand излез та

DEN 2392.80

Pelnotac Отпечаток Лозинка Картичка Контрола на Пристап Присуство Машина, Светла Тастатура,Двојно Вратата Блокирам,2.4

Постојат неколку начини за да го отклучите : отпечаток, карти, лозинка или комбинација за отклучување.500

DEN 564.00

Контрола на пристап на Тастатура со Светлото,125KHz Врвот Метал RFID Читач на картички Лозинка Врата Пристап,Изградена-во

Поддршка за влез начини : Лозинка Само / ID Картичка Само Лозинка / + Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА.Вграден

DEN 909.36