• Ново
pzsmocn 180 Парчиња М3 PC Транспарентен Акрилик Завртки и Навртки за Полнење. M3x4mm / M3x6mm / M3x8mm Пластични Завртки PC Транспарентен Акрилик Филипс Крстот Пан Рака ги Заостри Кр

pzsmocn 180 Парчиња М3 PC Транспарентен Акрилик Завртки и Навртки за Полнење. M3x4mm / M3x6mm / M3x8mm Пластични

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

30 Парчиња M3*8мм Пластични Завртки PC Транспарентен Акрилик Филипс Крстот Пан Рака ги Заостри Круг Завртки.Крстот-раководител завртки обично се карактеризираат со следниве карактеристики : хемиска отпорност (отпорност на корозија, киселина и алкално отпор), висока јачина и жилавост, ' рѓа отпор, мали димензии, мала тежина, прекрасен изглед, лесно за инсталација, изолација, електромагнетни пречки отпорот, заврши спецификации.

Особините

Купувачите избираат и