• Ново
ACCL 100Ft Cat5E Заштитените (FTP) Ethernet Мрежа Стартува Кабел Црна, 1 Пакет

ACCL 100Ft Cat5E Заштитените (FTP) Ethernet Мрежа Стартува Кабел Црна, 1 Пакет

DEN 877.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа точка е од нашиот Бренд "ACCL" ние ви нуди 100 Ft Cat5 E Заштитените (FTP) Ethernet Мрежа Стартува Кабел Црна.Пакување од 1. Тежина 1.84 LB.ACCL 100 Ft Cat5 E Заштитените (FTP) Ethernet Мрежа Стартува Кабел Црна, 1 Пакет.

Особините

Купувачите избираат и