• Ново
Автомобил&Спортски Предната Хауба Радијатор Подесување Скара НАСЛИКАНИ 1-pc Сет За 2008 2009 2010 2011 2012 Kia Forte : Cerato (IM - Титаниум Сребро)

Автомобил&Спортски Предната Хауба Радијатор Подесување Скара НАСЛИКАНИ 1-pc Сет За 2008 2009 2010 2011 2012

DEN 6478.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии : Должина 14.2 со Ширина 32.3 Висина од 6 инчи.Материјал : FRP.Направени во Кореја. [Превозот Информации] за Жал, јас се најдат на порторико ЕМС ограничување се 105cm.Овој објект над 120cm.Па јас не може да брод оваа точка да порторико.Други Држави немаат превозот проблем.

Особините

Купувачите избираат и