• Ново
В. В Exclusives Hatsandscarf Изми Потресени Памук Тексас конска опашка Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа (БТ-761)

В. В Exclusives Hatsandscarf Изми Потресени Памук Тексас конска опашка Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа (БТ-761)

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Потресени изми тексас.Големина : 23"-24" Главата Обемот, 2.8" Должина на Гребенот, 3" конска опашка Слот.конска опашка слот / Прилагодливи Велкро Затворање.Нашите конска опашка капа е направен од лесен, дише 100% памук или 70% памук/30% полиестер и обезбедува одлична заштита од сонце.Оваа капа се носи со неуредна пунџа, конска опашка, или како нормален шапка со губење на долу.Тоа е совршен за на плажа, базен, парк, кампување, планинарење или било отворено спортови и активности.В.C Вистински 100% Гаранција.

Особините

Купувачите избираат и