• Ново
uxcell 1.57 OD Пластични Круг Цевка Вметнете Планирам Крајот Капа Подлога 35pcs 1.54 Внатрешна Кол за Мебел Кат Биро Заштитник Намалување на Бучава

uxcell 1.57 OD Пластични Круг Цевка Вметнете Планирам Крајот Капа Подлога 35pcs 1.54 Внатрешна Кол за Мебел

DEN 302.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако круг цевка вметнете е лабава, а потоа внимателно се кандидира еден слој на црна електрични лента околу работ дека се вклопува во подножјето; пати во текот на вишокот лента во внатрешната страна на планирам, мазна надвор, а потоа се инсталира како и обично.ДОБАР КВАЛИТЕТ - Направени од пластика, силни и издржливи.КАТ ЗАШТИТНИК - Ова цевка вметнете го заштитите вашиот убави дрвени предмети, керамичка плочка и винил штица кат од marring и гребнатини.54" (39mm); Навој Дијаметар : 39mm/1. Овој производ направен од пластика, тоа е силен и издржлив.Инсталирај го на дното за да се избегне големо триење помеѓу производот и земјата, намалување на бучава. Нашиот производ е направен од силна пластика, ако цевка вметнете дека ќе нареди е малку големи, можете да го допрете со чекан или намали малку да одговара на апликацијата нога. Совршен за видот на круг цевка нозе, како што е бирото за развој на образованието, итн.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - За лесна инсталација, секоја цевка вметнете доаѓа со ребра, само бараат поставата со цевка пред тапкање во место. Тие може да се задржи метал од седи на влажна подот и вашиот мебел во собата нема да ја напушти рѓа прстени повеќе целиот вашиот тремот плочка и бетонски базен палуба и заштита на вашиот убави дрвени предмети, керамичка плочка и линолеум подови од marring и гребнатини.Ребрести дизајн го прави тоа не е лесно да се падне за време на користењето.

Особините

Купувачите избираат и

Мебел Нога Подлога, Форма Гума Намалување на Шумот Широко се Користи Стол Нозе Заштитник Носат Отпорни на Заводот

[Добра Намалување на Шумот] Нека вашиот стол слајд мирно и тивко, заедно било подот за да се спречи гребн�

DEN 475.20

Стол Нога Кат Заштитници Големи,Мебел Влошки за Тврдо дрво Подови,Силикони Стол Нога Капи со Чувствува Подлога,Табела

ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не директно.Ако силикони мебел заштитни�

DEN 335.52