• Ново
Heatless Виткање Род Headband - На Виткање Лента Heatless Curlers Коса Curlers Свила Коса Ролки Род Headband

Heatless Виткање Род Headband - На Виткање Лента Heatless Curlers Коса Curlers Свила Коса Ролки Род Headband

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1in Дебели 100% Mulberry Свила Виткање Прачка со Scrunchies вклучени.Ја подобрува Хидратација на Косата и го Спречува Оштетување, Кршење, и Сув Скалп.За најдобри резултати, заврши 90% сува коса околу род, и да се обезбеди завршува лабаво со обезбедени scrunchies.На 1in род е совршен за различни навивам големини.За построги ringlets, заврши помали делови од целиот род поединечно, за обемниот blowout, заврши големи делови од целиот род одеднаш.Косата ролки прават лесно со Виткање Лента Heatless Коса со Ролери Род.На Виткање Лента е 100% Mulberry Свила материјал подобрува хидратација на косата, спречува оштетување, кршење, сув скалп, и е противалергиски.Навивам вашата коса со леснотија знаејќи дека Виткање Лента придобивките на вашата коса и скалп.Совети се Одржи на прачка стабилна, додека завиткување на вашата коса околу него, сигурно завршува лабаво со обезбедени scrunchies.За најдобри резултати, заврши 90% сува коса околу род и почекајте да се извади тоа се додека целосно суви.Одлична идеја за подарок го Прослават вашите најблиски со kinki ги нови вирусни коса алатка - На Виткање Лента.Тие ќе љубов убава, обемниот кадрици тие може да се постигне без топлина оштетување на косата.

Особините

Купувачите избираат и

30 Компјутери Спирала Коса Перм Прачки за Природна Коса Пластични Коса Род Ролки Долга Коса Прачки Curlers Фризерски

ШИРОКО се КОРИСТИ : овие розова силиконски влакна curler може, исто така, како голем присутна за да се вашит�

DEN 263.76