• Ново
Racepak Надградба Конвертор Вртежи Во Минута V300Sd

Racepak Надградба Конвертор Вртежи Во Минута V300Sd

DEN 1365.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Конвертор ВРТЕЖИ во минута се надополни.За вашиот V300 SD.Вклучува сензор.Лесна инсталација.Издржливи и долготрајни.Racepak ДОО е основана во 1985 година од страна на Спенсер Eisenbarth и Рон Армстронг, првично како Racepak и неговата матична компанија, Конкуренцијата Системи, Incorporated (CSI).Двете лица биле инженери со силна потекло во електрични и механички апликации, и двете имал интерес во моторните спортови.Преку претходен заеднички напори во насока на добивање на податоци за подобрување на Неограничен Hydroplane дека Армстронг бил пилот во време, и мажите реализира потребата за качи за стекнување на податоци опрема.Нивните потекла квалификувани нив да се развие таква опрема, но главна задача што е потребно за да се надминат беше во процесот на дизајнирање и изградба на снимач на податоци кои би можеле да преживеат во непријателски светот на тркачки возила.Што предизвик стана првична цел, што доведе до формирање на Конкуренцијата Системи, Inc.Во продолжение успех на Racepak е дозволено CSI да расте.Во годините кои го следеа Eisenbarth и Армстронг имаат тивко водени CSI во силно присуство во многу форми на моторни спортови.

Особините

Купувачите избираат и