• Ново
Кингстон Месинг KS7243BL Ѕид Бања Тапа, Антички Месинг

Кингстон Месинг KS7243BL Ѕид Бања Тапа, Антички Месинг

DEN 6775.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Солидна месинг изградба.Капе-слободен керамички диск кертриџ.Ѕид 8" центар 2-дупка за инсталација. 1.2 GPM/4.5 LPM spout проток на 60 PSI. 1/2-14 NPT женски влезот конекција. 9-7/8" spout дофат.Dual рачката на менувачот се исполнат АДА насоки.Корозија-отпорни заврши.Дизајниран за долгорочната трајност.Лесен-за-чистење.Отелотворуваат екстраваганција на 18-ти век во Европа од страна на украсување вашиот дом со традиционалните елеганција кои ги нуди оваа тапа.Во прилог на ѕидот зад вашиот мијалник, хоризонтална менито што се додава прекрасен елемент на вашата бања дизајн.Расчистување е исто така се направени бриз како контра простор е ослободен нагоре.Англиски Земја ѕид бања тапа и својата избрана здрав месинг изградба и премиум антички месинг заврши се гарантира да glamorize вашиот дом традиционалните ансамбл за годините што доаѓаат.Ако уживате во слободата на просторот и елеганција на модерен дизајн, ѕид-планината бања славина е право бања тела за вас.Како што самото име имплицира, ѕидни-монтирање бања чешми се разликува по својата инсталација тип.Уредувањето на овие чешми прави контра чистење лесно и ве остава повеќе простор од вашиот типичен бања тапа.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52