• Ново
Знак-Broil Перформанси TRU Инфраред 300 2-Режач Кабинетот на Течен Пропан Гас Скара

Знак-Broil Перформанси TRU Инфраред 300 2-Режач Кабинетот на Течен Пропан Гас Скара

DEN 8399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

300 квадратни инчи на основните готвење над порцелан-обложена решетки. 120 квадратен инч порцелан-обложена замав-a-начин решетката за затоплување.Две врвот пренесен цевка горилници за траен перформанси и подобра контрола на температурата.Безпогрешен Електронски систем за палење нуди сигурен искра на секој режач.Лесен-за-читање капак-монтирани температура колосек.Стил : Скара.

Особините

Купувачите избираат и