• Ново
POWERTEC 71046 Рутер Малку Послужавник за 110 Битови

POWERTEC 71046 Рутер Малку Послужавник за 110 Битови

DEN 307.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Воведување на Рутерот Малку Складирање Лента со POWERTEC.Тоа е уникатен, но, лесни градежни го прави погодно за транспорт на вашиот алатка делчиња од една локација до друга, додека нудењето на повеќе систематски пристап кон организирање на вашиот битови за брз пристап.Тоа карактеристики импресивен гранд вкупно 110 месо тело малку дупки со 50 посветена на вашиот 1/2 инчи битови и останатите 60 посветена на вашиот 1/4 инчи битови.На POWERTEC Рутер Малку Складирање Лента се направени со висока густина пена, обезбедување на вас со трајни, долгорочно решение да рутер малку организација.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен со дебела, висока густина пена баласт за долготрајна издржливост и оптимална алатка заштита.Ние сме посветени да ги надминува очекувањата, додека со најновите иновации, технологија и развој на производи за индустријата.ВКЛУЧУВА : (1) Пена Рутер Малку Складирање Лента (рутер битови не се вклучени).ФУНКЦИЈА : Специјално дизајниран за лесна малку складирање, оваа пена малку лента ви овозможува да се организира и да обезбеди и до 110 битови.За разлика од дрвени и пластични коцки кои носат надолу со текот на времето, нашата цврста пена коцки, не губат контрола и да ја задржите вашиот битови цврсто на место за оптимална работа.Исто така, тој нуди фирма и сит се вклопуваат за вашиот tools, и нуди отпорност да ги чуваат безбедно и во добра состојба.

Особините

Купувачите избираат и

Повеќенаменски Пластични Алатка Кутија 300x230x84mm Опрема за заштита лента со алатки пластични безбедност инструмент

Погоден за домашни итни поправки, водовод поправки, електричар поправки, механички поправки, автомобил

DEN 929.28

MroMax Компонента Складирање Кутија - ГЛАСАЧКО место Фиксна Електронска Компонента Контејнери Алатка Кутии Транспарентен

Може да се користи за складирање на IC чипови, нокти, завртки, навртки, завртки, подлошки, обетки, монистра

DEN 292.56