• Ново
ILNP На Булеварот - Чеша Сива Трепет лак

ILNP На Булеварот - Чеша Сива Трепет лак

DEN 240.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Разноврсна Заврши.Волшебна Контраст.Време е да одиме дека одиме!На Булевар е сино-ориентираните чеша сива полски акцентирани со совршена комбинација од жолто злато и бакар shimmers кои доаѓаат надвор да играат во сите видови на осветлување!Ако сте по една темна и елегантни заврши, си одат на прошетка На Булевар.Ние и ветуваме на тоа нема да ве изневерам!Полу-проѕирни, желе-ориентираните формула на нашиот трепет полирање овозможува максимална рамнотежа, длабочина, и ефект payoff.Голема сами или поврзан со вашиот омилен база на бои, на флексибилност на нашите shimmers се сигурни да го задржи сте зафатени со откривање на нови и убави бои!Целосно нетранспарентно во 2 до 3 палта.

Особините

Купувачите избираат и