• Ново
Clinique Акни Решенија Течни Шминка - # 03 Свежи Неутрален - 30ml/1oz

Clinique Акни Решенија Течни Шминка - 03 Свежи Неутрален - 30ml/1oz

DEN 822.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Clinique Акни Решенија Течни Шминка - # 03 Свежи Неутрален - 30ml/1oz.Не-иритирачки, масло-слободен шминка течност за акни-склони кожа Со врвен-фина текстура дека глајд модели на напор Формулиран со medicated состојки за лекување на постојните breakouts & спречи повторување Крие флеки & го неутрализира црвенило Обезбедува умерена покриеност Создава свежи, јасни, мат & природен изглед тен.

Особините

Купувачите избираат и