• Ново
Валцер&F Рачно Изработени Pewter Trinket Кутија Jeweled Нова Прекрасна Свиња Накит Кутија

Валцер&F Рачно Изработени Pewter Trinket Кутија Jeweled Нова Прекрасна Свиња Накит Кутија

DEN 359.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : метал& кристал Големина приближно :2.5*1.6*2.5 ВО.Накит Trinket Кутија е Рака-Насликани и рачно изработени.Тоа не само што имаат за цел како декорација на куќа, но исто така и како занает објектот за да ги донесе радост на клиенти.Совршен подарок за секоја прилика.Даде како подарок за денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените, на Годишнината.Одличен начин да ја искажете вашата љубов кон некого важно во вашиот живот.Идеален за домашна декорација,бизнис подарок,кутија за накит ,роденденски подарок,фестивал подароци.Ние сопствени безбедна и убава подарок кутија која се прикажат подарок за вашите пријатели и семејството подобро.Идеален за спални соби, дома, барови, кафулиња, ресторани, свадби, Божиќ, партии и други романтични места.Тоа е прекрасен подарок за љубителите на trinket кутија колекција.Исто така, голем дар за бадник или други фестивали.Тоа ќе биде одличен објект за дом, канцеларија , Божиќ свадба партија anf екранот декорација.Објектот има три различни бои.Идеален за спални соби, дома, барови, кафулиња, ресторани, свадби, Божиќ, партии и други романтични места.Тоа е прекрасен подарок за љубителите на trinket кутија колекција.Исто така, голем дар за бадник или други фестивали.Тоа ќе биде одличен објект за дом, канцеларија , Божиќ свадба партија anf екранот декорација.

Особините

Купувачите избираат и

Накит за Подарок Кутија, Мултифункционални Исклучителна Розева Роза Накит Носителот Случај Преносни за Предлогот

Мултифункционален Накит за Подарок Кутија : На earring кутија може да се користи како украс или како просто

DEN 194.16