• Ново
adidas Деца-момчето/Девојката Cushioned Квартал Чорапи (6-пар) Чорапи

adidas Деца-момчето/Девојката Cushioned Квартал Чорапи (6-пар) Чорапи

DEN 384.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

97% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Машина за миење со ладна со слични бои.Собори сува ниска.Не-хлор кајгана.Cushioned пета и пети за удобност.Засилен пета и пети за издржливост.Влага-wicking предиво држи нозете сува од пот.Без разлика дали сте супер активен, или само потрага за секојдневна sock, ќе треба да се одржи во секоја ситуација и да ви удобно.Аголот Мрачно Sock е cushioned во петицата и пети за целиот ден, комфор, и засилен во петицата и пети за да бидете сигурни дека ќе нема удар преку нив.Влага-wicking предиво држи нозете сува од пот.

Особините

Купувачите избираат и

ЧУНГ Деца Малку Големите Момци Девојки Памук Солидна Боја Глуждот Чорапи Ниска Исечете Половина Мрежа Бела Црна,

Материјал : 80% Памук, 15% Полиестер, 5% Spandex.ГОЛЕМИНАОдговара за 112y деца, унисекс, 10 пара за секој пакет со ко�

DEN 311.76