• Ново
ROCKBROS Велосипед Заклучување 5 Цифра Кабел за Заклучување Лесни Велосипед Заклучување на Велосипед Заклучување Комбинација Преносни Заклучување за Велосипед 22inch Ц?

ROCKBROS Велосипед Заклучување 5 Цифра Кабел за Заклучување Лесни Велосипед Заклучување на Велосипед Заклучување

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Никој не може да ја декодира вашата лозинка освен себе : ROCKBROS велосипед заклучување комбинација може да се постави 100000 можно лозинка која е премногу тешко за секој крадец да го пробате. (Иницијална лозинка 00000).Здрав & Трајни : Дебелина на 0.7 инчи, 6 челични кабли во внатрешноста, секој кабел содржат 7 висока цврстина челик жица.Заклучување цилиндри се направени од цинк легура, како и.Овој велосипед брава со комбинации има супериорен набитост и издржливост.Вода-доказ & Анти- 'рѓа : Покриени со задебелена ПВЦ материјал, можете да trustingly стави овој специјализиран велосипед заклучување на отворено на дождливите денови без да се грижиш за ризик на' рѓа.Мека на допир & Заштитна : велосипед за заклучување кабел комбинација се попрскува со гума, боја, мат текстура, мазна на допир и ќе не нула велосипедот боја.Совршен секојдневна алатка : Губење на само 0.8 lb, убав избор, како секојдневна алатка.Користете го овој лесен велосипед за заклучување за да ја заштитите вашата мотоцикли, скутери, скејтборди, скари, скали, гејтс, lawnmowers, итн.

Особините

Купувачите избираат и

Bluetooth Велосипед Отпечаток Катанец Заклучување Кабел со АПЛИКАЦИЈАТА се Отвори,Далечински управувач, Водоотпорен

Вашиот отпечаток е вашата лозинка!Катанец со отпечаток функција нуди безбедна и приватна начин за откл

DEN 1247.76