• Ново
Luxxii Топло Мека Beanie за Жените и Мажите - Една Големина Одговара на Повеќето Зимски Капи Акрилик Поврзана Beanie Капа

Luxxii Топло Мека Beanie за Жените и Мажите - Една Големина Одговара на Повеќето Зимски Капи Акрилик Поврзана

DEN 119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Бренд : Luxxii , Големина : Една Големина Одговара на Повеќето , Направен во САД.Luxxii Топло Мека Beanie за Мажи и Жени - Една Големина Одговара на Повеќето Зимски Капи Акрилик Поврзана Beanie Капа.Ова топло beanie капа е 100% акрил со трајни и еластичен еластична бенд да се прилагоди на секоја големина или стил на косата.Одлично за било мажи или жени и го прави совршен одмор подарок.Капа со модерен плетење шема ви обезбеди и топли и трендовски искуство.Држи вашата глава и уво топло додека се ладни временски услови.Совршен за на отворено спорт, трчање, скијање, уметничко лизгање, пешачење, работат надвор, куче одење, одмор патување и така натаму.

Особините

Купувачите избираат и