• Ново
Чудо LED 9W Речиси Слободна Енергија LED Прекрасна Сјај Грешка Светло - Жолта Спектар E26 A19 Медиум Отворено Грешка Сијалица за Тремот Патио & Дек - го Заменува 60W Старите Н

Чудо LED 9W Речиси Слободна Енергија LED Прекрасна Сјај Грешка Светло - Жолта Спектар E26 A19 Медиум Отворено

DEN 820.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Емитира Исклучително Ниска Топлина - Повеќето се Вее Инсекти се Привлечени од Топлина и Груби Бела Боја на Традиционалните Светилки кои се богати со Сина Спектар на светлина.Жолти капи само кријат недостатоци дизајн користење сина диоди, Чудо LED Светилки се yelow од изворот на диоди и НЕ бараат грда капак кој само им дава на луѓето впечаток на жолта.Од земјата од 10.Докажано Килибар Жолт Светлосен Спектар Невидлив за повеќето Летечки Инсекти и Угодни на Луѓето.и уште повеќе грешки!Нашите Он-Lumiled грешка сијалица значи дека користи помалку енергија и светлина повеќе област.Неверојатно широк зрак технологија што се стави Miracle LED на мапата!ова е не-затемнување технолошки напредни крушка, ставање надвор максимална светлина на вашата врата чекор.Целосно светлина вашиот entryways, високите врвови и тремови за пени година и донесе безбедноста на вашиот двор!грешки и нивна примарна храна извори на ЉУБОВ, топлина и УВ светлина.Miracle LED Грешка Светла не сме отвратителен.Модерната Чудо LED Технологија Работи Кул на Допир, додека емитуваат ниту еден од Груби Бела/Сина Светлина која Штетници Жедни.Доверба Miracle LED, како еден од пионерите на LED развој, да обезбеди безбедни, ефикасни светилки во корист на двете себе си и ОКОЛИНАТА.Оваа сијалица е хемиски слободни контрола на штетници до Максимум!докажани mellow жолт светлосен спектар, речиси нула топлина и без УВ сите работат заедно за да светне вашиот тремот, патио или палубата, без привлекување на грешки или други штетници!совршен за зафатен предградијата или затскриено кабини слично.

Особините

Купувачите избираат и