• Ново
Складирање Кошница Животинско Желка Шема за Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник Плакарот, Pa

Складирање Кошница Животинско Желка Шема за Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

DEN 602.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

; спалната соба може да се сместат облека, ќебиња, итн.Инструкции за перење : Машина за миење не е дозволено, рака мие, се препорачува.; детска соба може да се сместат играчки, итн.Топло Совети : Поради различни прилагодувања на светлото и monitor settings, бојата може да изгледа малку поинаква од слика е прикажано погоре.5 (H) инчен / (38 x 28 x 24 cm).Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро. Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот. - Како подарок за семејството и пријателите, исто така е совршен креативен подарок.Дршката е фиксна браун, надвор е платно ткаенина и внатрешноста е 300 DPE водоотпорен материјал.Тоа може да биде компресирана и се чуваат кога не е во употреба за да се зачува простор.Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може да се задржи нивната форма дури и кога тие се празни. ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа.Спецификација : Материјали : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа.Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат и спаси напор.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 1066.56