• Ново
Hidesign Ејден Унисекс Кожа Прашка Торба/Ранец/Crossbody Торба/Патна Торба (Црна)

Hidesign Ејден Унисекс Кожа Прашка Торба/Ранец/Crossbody Торба/Патна Торба (Црна)

DEN 1332.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Елегантна и мулти-функционална рамо да се врати прашка, crossbody и ранец.Доволно широка за да одговара на i Pad и доволно длабоко за да одговара на телефон, пенкала, тетратки, копчиња и додатоци.Кожа : Hidesign е уникатен полно зрно зеленчук пржен Класичен кожа.Обвивка : Hidesign е потпис 100% памук зелена шарени обвивка.Затворање : zip наоколу.Рачки & Рака : Прилагодлив платно webbing рамо, рака.Внатрешни работи Детали : Една од главните поштенски околу оддел и еден внатрешни работи zip џеб.Предниот дел на торбата има лизга џеб доволно голем за да ги собере мобилни телефони, копчиња, пенкала и прибор и на задната страна од кесата има zip џеб.Мерења : 8"L x 12.8"H x 2.55"W.

Особините

Купувачите избираат и