• Ново
75 Метри Црно - Цврст Меч Coax Кабел - RG6 Коаксијален Кабел со Конектори, F81 / RF, Дигитални Coax за Аудио/Видео, Кабелска ТВ, Антена, Интернет, & Satellite

75 Метри Црно - Цврст Меч Coax Кабел - RG6 Коаксијален Кабел со Конектори, F81 / RF, Дигитални Coax за Аудио/Видео,

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На dielectric центар е направен од гас инјектира пена ЈП и има речиси совршен конзистентност на 75 Ohms +/-3 низ целата должина на coax кабел.27 инчи, за 6.Ние се врати нашиот производ 100% , со слободен ќе се врати, како и бесплатни te.85 мм, со конекторите се малку поголеми во .Вклучува : 1 Црна 75 ft коаксијален Кабел со f-пински конектори за кабелот) може да се користи за долго работи без загуба на сигнал или слика.Надворешниот дијаметар на кабелот е 0.Ова осигурува дека краевите може да издржи влечење, времето, екстремни топла и ладна (номинална до 167 степени (F).Ние користиме високо одделение 360 степен на компресија конектори за да се осигура дека овој кабел останува вода и времето доказ, без губење на било кој сигнал.Надворешниот јакна е флексибилен УВ отпорни на ПВЦ и е тестиран за да се користи во многу екстремни услови за користење и внатре и надвор.

Особините

Купувачите избираат и