• Ново
В. В 2 Уво Пом Пом Кабел Поврзана Мека Водат Ткаенината Skully Beanie Шапка

В. В 2 Уво Пом Пом Кабел Поврзана Мека Водат Ткаенината Skully Beanie Шапка

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Се повлече На затворање.Шефот на мерење : 57 см, 22-3/8", Големина 7-1/8. 100% мека акрилик.Манжетната со 2 poms.Одлично за било какви активности на отворено; скијање, сноубординг, кампување.Увезени. 100% мека акрилик.Манжетната со 2 poms.Одлично за било какви активности на отворено; скијање, сноубординг, кампување.Увезени. 100% мека акрилик Ткаенината со 2 poms Одлична за било какви активности на отворено; скијање, сноубординг, кампување Увезени.Детали 1 : Ткаеше мека кабел поврзана Детали 2 : Пом Детали 3 : Автентични В. В логото печати на велур Детали 4 : Ребрести Гребенот Поврзана Директно Боја Напомена : Поради ограничувања на набљудувачите и хардвер, бои на екранот не може да биде целосно точна репродукција на вистинскиот производ.

Особините

Купувачите избираат и