• Ново
Сет од 10! 176 Qt. / 44 Литри / 166 Литри Црвениот Круг Состојка Bin / Комерцијални Ѓубре Може Да Ѓубре Торба Додаде . Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница T

Сет од 10! 176 Qt. / 44 Литри / 166 Литри Црвениот Круг Состојка Bin / Комерцијални Ѓубре Може Да Ѓубре Торба

DEN 2119.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИДЕАЛЕН ЗА ЛИЧНИ ИЛИ ИНДУСТРИСКА УПОТРЕБА – големина одговара на било кујна со големи семејства и боја заврши уште може да изгледаат пријатни кога се користи во канцеларија простори.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена. 100% ГАРАНЦИЈА – Нашите ѓубре кантите се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.Во случај да не сте задоволни со вашата нарачка, ние нудиме 30 ден парите назад.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - корпата за Ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .Специјално дизајниран за Тешки го Користите Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Целокупната Димензии : Item Висина 31 1/2" Врвот Дијаметар 24" Точка Капацитет 44 Литри.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.

Особините

Купувачите избираат и