• Ново
3dRose Нуркање, Apo Островот, Филипини-AS29 SWS0139 Стјуарт Westmorland Спорт Шише за Вода, 21 оз, Бела

3dRose Нуркање, Apo Островот, Филипини-AS29 SWS0139 Стјуарт Westmorland Спорт Шише за Вода, 21 оз, Бела

DEN 532.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz. 2 пресврт на капи - 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард капа.Carabineer клип исто така вклучени.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на повеќето купот на сопствениците.Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.

Особините

Купувачите избираат и