• Ново
360 ° Ротирачки Фах Тешки Трпезариска Маса Плочата Експлозија-доказ Мрзливи Сузан тањир За Роденден Партии Семејство Cathering Лесно Да се Чисти

360 ° Ротирачки Фах Тешки Трпезариска Маса Плочата Експлозија-доказ Мрзливи Сузан тањир За Роденден Партии Семејство

DEN 2052.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❥ Лесно да се чисти, се заоблени рабови и убава, нежна и мазна, ќе не нула вашите раце кога ротира, и да се заштити безбедноста на вашето семејство. ❥ Производот е подложен на повеќе процеси, целата е полиран, и на рабовите се подмачкано, така што вие нема да бидете во опасност кога јадење со вашето семејство.❥ Калено стакло ротирачки послужавник, не-токсични, без мирис, мазна и лизгава, висока температура отпор, анти-судир, силна носивоста, долгорочна употреба. - Плочата за конфигурација стандард : На плочата е 40cm помала од десктоп дијаметар (исто така, можете да изберете во зависност од вашите сопствени преференции) - Применливи простор : ресторани, хотели, кујни, училишта, куjни, итн.Тоа ќе биде одличен housewarming подарок или одличен начин да се додаде уникатен допир на вашите оброци. - Пакетот вклучува : 1x плочата ❥ Забелешка : не се погоди или хит на стаклена површина со остри објекти за да се избегне оштетување. (◕ᴗ◕✿) Добредојдовте на оваа мала продавница!!!Мрзливи сузан плочата е совршен додаток за хотели, кујна ресторани, големи јадење места, и дава многу удобно јадење искуство.удобен 360° вртливата дизајн е совршен за порција леб и мирудии на вечера табела. ☺Ако имате било какви прашања или ви се потребни совети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да ви обезбеди со квалитетни решенија.

Особините

- Name:
Lazy susan turntable
- Thickness:
10mm
- Material:
Tempered glass
- Color:
Transparent
- Features:
Smooth surface, sturdy, high temperature resistance, rotation is stable and tilting is not easy no noise, easy to clean and maintain.
- Turntable configuration standard:
The turntable is 40cm smaller than the desktop diameter (you can also choose according to your own preferences)
- Applicable space:
restaurants, hotels, kitchens, schools, canteens, etc.
- Package includes:
1x turntable
❥ Note:
Do not hit or hit the glass surface with sharp objects to avoid damage. :
Do not use corrosive liquids to wipe the glass surface to avoid damaging the gloss. :
☺If you have any questions or need advice, please feel free to contact us, we will reply you as soon as possible and provide you with quality solutions. :

Купувачите избираат и

YANGPIN - 20 чисто Стакло Мрзливи Сузан Ротирачки Служат Послужавник, Круг Кујна, Трпезариска Маса Плочата Организатор,

★ Ако тоа е голем производ, се судрите со надворешното пакување на оштетените парчиња, ве молиме да ги п

DEN 210.24

Мрзливи Сузан Плочата, Сива Калено Стакло Трпезариска Маса Ротирачката Маса Плочата, Круг Дизајн, Висока Температура

Сијамски база, молчи ротација, помошни тркала може ефикасно да се спречи мрзливи Сузан од тркалање прек

DEN 311.76