• Ново
HANJIANFEI Cordless Автоматско Губење на Curler Преносни Електрични Стапче Виткање Железо со LCD Температура на Екранот Брзо Греење, Автоматско Ротирање Керамички Барел Коса Cur

HANJIANFEI Cordless Автоматско Губење на Curler Преносни Електрични Стапче Виткање Железо со LCD Температура

DEN 5574.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

USB rechargeable Fully обвинет за 3 часа и може да се користи за до 60 минути.Многу погодна за Божиќ, роденден или годишнина.Брзо Греење & 6 Температурата Поставување?Со MCH/PS Греење технологија, silkwave коса curler брзо греење во 60 секунди.Повеќето трајни керамички coating Ceramic греење технологија ослободува негативни јони, заклучува губење на влага, го заштитува секој cuticle, и ја прави косата повеќе сјајна, поздраво и поубаво.Auto Off & LCD Дисплеј?безжична коса curler изградена-во 5200m A литиум батерија ќе траат до 60 минути континуирана употреба по еден целосно наполнета во само околу 3 часа.2 V)време на Полнење : 3 hours Working време : 40-60 minutes Automatic исклучување : без работа по 10 minutes If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 24 часа.5? x2? diameter Input и излезен напон/тековни : DC 5 V / 2 APower : 13 WBattery капацитет : 5200m Ah (3.Кадрава коса во секое време, насекаде.Smart Cordless Автоматско Губење На Curler?Во споредба со традиционалните cordless curler.Оваа cordless авто коса curler е дизајниран со интелигентни сензор чип, кој ќе престанат да работат за да се спречи губење на од се испреплетени и влечат ако автоматско curler кадрици премногу влакна или работат неправилно.Совршен подарок сет : beautifully presented во стилски подарок кутија, што го прави идеален подарок.Лесен за Употреба & Лесен и Пренослив?Вашата коса е автоматски и нежно вовлечен во турмалин урда комора каде што тој се одржува, timed (темпирај) и на температура од сите правци да лесно се sculpt совршен навивам.

Особините

Size:
2? x7.5? x2? diameter
Input and output voltage/current:
DC 5V / 2A
Power:
13W
Battery capacity:
5200mAh (3.7V-4.2V)
Charging time:
3 hours
Working time:
40-60 minutes
Automatic shutdown:
no operation after 10 minutes
If you have any questions, please contact us in time and we will respond to your inquiry within 24 hours. :

Купувачите избираат и

Авто Коса Curler Безжична Виткање Железо Со LCD Дисплеј И Тајмерот за Поставување Прилагодливи Температури Интелигентни

Интелигентен Автоматски Коса Curler Еднокопче кадрици сите што треба да направите е да притиснете и задрж

DEN 1928.64