• Ново
Ledvillage [Пакет од 5] Јасно Леќа Килибар Супер Светло F2 LED Торпедо Кабината Маркер Покривот Работи Светлина 17 Диоди Отстранлив за Тешки Камион Автобус Трактор Lorry Прико?

Ledvillage [Пакет од 5] Јасно Леќа Килибар Супер Светло F2 LED Торпедо Кабината Маркер Покривот Работи Светлина

DEN 969.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кабината маркер светлина е постојано подготвен за различни временски напади, издржи инвазијата и отпорност на прашина, вода, снег, и други неповолни временски влијанија со Поликарбонат Леќа, Хром Позлатен Автомобилската Одделение Високо влијание Домување со Завртки.5" (L x W x H) Пакет : 5 x Јасно Леќа Жолто Светло со Хром База, 5 x Јасно Килибар Леќи, 5 x завртки поставува монтажа, 5 x Меки Влошки.5" (L x W x H), растојанието помеѓу монтажа дупки е околу 10.5 инчен Жици Должина : 2.Тие може да се користи за да се DIY на приколки, трактори, полу-приколки, депонија камиони, Duallys, автобуси, бродови, Услугата Камиони, ги Собереш Камиони, Комбиња, Коњ Приколки, Комунални Приколки, Брод Приколки, Нови Камиони и други специфични возила.Ledvillage ќе ви даде целосна 1-годишна гаранција за производ дефекти од датумот на купување.Секој камион LED царинење светлина доаѓа со два жица води, црн означува негативност, додека црвената означува позитивност.5 инчен Димензија : 15.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 1066.56