• Ново
SkinotipewYHM A01 Core/M01 Core Лудиот Коњ Текстура Кожа Хоризонтална Флип Заштитни Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Фото Рамка (Боја : Магента)

SkinotipewYHM A01 Core/M01 Core Лудиот Коњ Текстура Кожа Хоризонтална Флип Заштитни Случај со Носителот & Картичка

DEN 1416.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мобилен телефон на поправка делови.За Галакси A01 Core/M01 Core Лудиот Коњ Текстура Кожа Хоризонтална Флип Заштитни Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Фото Рамка.Мобилен телефон на поправка parts1. Бренд нови,Трајни шиење работ со подолга употреба time2. Дизајн да совршено се вклопуваат прецизност за вашиот tablet3. Едноставно, удобно, лесно да се carry4. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална viewing5. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и wear6. Сите копчиња и пристаништа се лесно да се access7. Удобен картичка слотови & пари & фото рамка compartment8. Кожени материјал е ниска употреба на јаглерод, чиста, nontoxic на луѓето, може да се увери за да се носат, заштита на здравјето на вас и вашето семејство.

Особините

Купувачите избираат и