• Ново
ZNND Entryway Бамбус Стои Облека Рек Облека Рек Самостојна Плакарот Гардероба на Облека Стои со Полици за Entryway Дневна Соба и Спална соба

ZNND Entryway Бамбус Стои Облека Рек Облека Рек Самостојна Плакарот Гардероба на Облека Стои со Полици за Entryway

DEN 1052.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

◆Направени од високо-квалитет бамбус, Мазна полирање, стабилна структура, силна носивоста.◆Лесно да се соберат. ● Разноврсна Облека за Складирање : Ова палто рек трае до минимален простор во foyers, дневни соби, канцелариска работа простор, лекарите обвинителства и постојано палта и прибор надвор од тесна плакари и лесно достапни со куки сите околу решетката.Рек Облека може да биде поставена во фоајето, дневна соба, спална соба, кујна, продавници, спални, станови за облека, капа, панталони, чевли, чанти, марами, чадори, складирање кутија.◆Лесен за складирање. ● Простор за Заштеда на енергија : 95cm x 28cm x 166cm/ 37.Тоа може да одговара на било какви декор во вашиот дом. ● Прошируваат Употреба : Дрвени облека дисплеј рек интегрира функциите на решетката ткаенина, складирање полица.9 kg Package Содржина : 1 x Бамбус Грб Стојат 1 x Собранието accessories1 x Инструкции. ◆Совршена комбинација на Виси област, Панталони полица површина, површина, Шкафче; Погоден за влезовите, сали, foyer, спални соби и канцеларии.4", Идеален за ходникот, спална соба, влез, дневна соба.Облека решетката е лесен за поставување со јасни инструкции.● Природни Бамбус : Направен од природни бамбус со подебел материјал, без деформација, не лупено на сликарството и нема колапс.Тежина : 7. ● Лесно Да се Соберат : Можете лесно да го инсталирате без никаква помош.4"Собрание : Need Applicable сцена : спална соба, дневна соба, канцеларија, студија соба и Каде може да се мисли на.

Особините

Купувачите избираат и

Ѕид-Монтирани Облека Шини, Метал Цевка се Прикаже Полици за Облека, Магацини, Индустриски лофт Дизајн Виси Закачалки,

Облека шини може да ви помогнат во организирањето на вашата дневна облека, да се спречи вашата кошули / к

DEN 355.20

SDKFJ Фитинг Соба Фитинг Соба Преносни Отворено Сонце Засолниште Кампување Тоалет Замена соблекувалната Приватност

●Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да го контактирате овла

DEN 8850.00

Дома Стилски и Едноставен Вертикална Облека Рек, Спална соба Влезот Метал Поддршка Облека Железнички Мултифункционален

: Грб Полици:Стабилна на тепих или нерамна подот без да се грижиш за ѓубрето над; и заштитете го вашиот п

DEN 1058.40

Самостојна Подот до Таванот Облека Железнички, Отстранлив Облека Дисплеј Багажник, Нови Кинески Мермер Закачалка,

Поради различни фактори, како што се светло, дисплеј, фото светло и други бои, отстапувања и лични боја п

DEN 2083.20

Облека Багажник, со 2 Куки Мултифункционален Метал Самостојна Закачалка,со Метални Сталажи на Врвот и на Дното/Црна

Со елегантен стил дизајн, оваа облека решетката е совршен прилог на вашиот entryway или спална соба.Ние ќе с

DEN 1103.76

DPBHDM Облека Продавница Екранот Рек Ѕид - Монтирани Молња Стил на Облека Рек Злато, Железо Метални Облека Продавница

Површината донесува високитемпература на печење боја процес, двојноlayer еколошкипријателски печење бој

DEN 3720.00

YFZSJ Облека Железнички, Прилагодлив Гардероба Организатор Облека Полица Виси, со 2 Куки за Складирање Shelving/Златниот

Протези на двете страни може слободно да се отвори или укината.*Ако не сте задоволни со производот, ве мо

DEN 1403.76