• Ново
Торба За Лаптоп 15 Инчен Бизнис Компјутер Лаптоп Случај Лаптоп Ракав Рамо Гласник Торба Таблета Сметководствена CaseZebra Виолетова

Торба За Лаптоп 15 Инчен Бизнис Компјутер Лаптоп Случај Лаптоп Ракав Рамо Гласник Торба Таблета Сметководствена

DEN 566.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 инчи Лаптоп, компјутер, таблет и сл.За намалување на штетата предизвикана од случајно судир и стружење.ЗАБЕЛЕШКА : Може да не удобно се вклопуваат сите компјутери поради варијации во големина на различни модели, па ве молиме љубезно ве молиме да го проверите димензија на вашиот лаптоп да го изберат правото големина торба.Дизајн 2 : Во топ-натоварени патент може да се лизга непречено, и можете да го користите лаптоп погодно.Висок капацитет : 1 главната преграда за лап-топ компјутери.Материјал : Направен од висок квалитет на меки КАДИФЕНИ-НАРЕДЕНИ и издржливи ПЛАТНО кои се спречи вашиот лаптоп од вода, прашина, нула, ја потресе и судир. 1 пред патент оддел и 1 задниот дел патент преграда за складирање на мали предмети за повеќе погодност.Тоа може да биде совршено се користи за проучување на бизнис одмор и патување, стилски и пристоен изглед, ќе биде воодушевен со нашите торба.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 1066.56

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56