• Ново
DSWYX крупните Black A4 Челик Letterbox Пост Кутија Ѕид Монтирани Отворено Надворешноста Lockable Пошта Кутија 0YX01

DSWYX крупните Black A4 Челик Letterbox Пост Кутија Ѕид Монтирани Отворено Надворешноста Lockable Пошта Кутија

DEN 1176.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направена со квалитетот поцинкуван челик за сила и издржливост.На поштенско сандаче конструкција и дизајн се и естетски привлечен и високо функционален.Classic premium пост кутија - Изгледа одлично надвор од секој дом.Писмото кутија идеален инсталација локација е под eave или awning и далеку од sprinklers.Прав обложени заштита на e-mail пораки од поројниот дожд.Направена со квалитетот поцинкуван челик за сила и издржливост.Прав обложени заштита на e-mail пораки од тешки rain Extra Голема Црна A4 Челик Letterbox Пост Кутија Ѕид Монтирани Отворено Надворешноста Lockable Mail Box Type : Mailbox Product материјал : поцинкуван sheet Color : silver Size : 365*370*96mm Delivery порта големина : 360*25mm Installation метод : удирање installationquantity : 1 Mailbox Применливи предмет : заедница, вила, училиштето, семејството, хотел, ресторан, и сл.МОДЕРНАТА & СТИЛСКИ ИЗГЛЕД : Mail кутија со елегантен и модерен дизајн , која е prefect да ги красат надворешноста на куќата.Метал Ѕид-монтирани Пошта кутија со транспарентни cover Details Дизајн : склон покривка на врвот е водоотпорен, транспарентен капак направи знаете mail статус во времето.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 1066.56