• Ново
Playskool Херои Јура Светот Pachycephalosaurus

Playskool Херои Јура Светот Pachycephalosaurus

DEN 851.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дино слика изгледа како моќен Pachycephalosaurus.Слика има страшни глава бие акција.Дино сликата е со големина на само право за малку раце.Акција фигура скала : 2.5 инчи.Вклучува Pachycephalosaurus фигура.Малку херои може опрема за еп дино авантури со оваа прекрасна Pachycephalosaurus фигура.Оваа дино талкаа Земјата пред милиони години, но децата можат да го замисли своето доаѓање на живот во право во нивните раце!Активирање на дино слика глава-бие акција со притискање надолу на грбот.Таа ќе им помогнам на нејзиниот пат кон врвот на дино синџир?Авантура никогаш не завршува со стравопочит-инспиративна dinos на Јура Светот!Јура Светот е трговска марка и авторските права на Универзална Studios и Amblin Entertainment, Inc.Лиценциран со Универзална Studios Лиценцирање, LLC.Сите права се задржани.Hasbro и сите поврзани со термини се трговски марки на Hasbro.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 1066.56