• Ново
Германија Знаме Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Германија Знаме Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта,

DEN 2376.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Телефон Торба Големина : Оваа ретро телефон crossbody торба е 7.6 инчен(H) * 4.9 инчен(L), рамо, рака е 43 инч.Мали видиме торбичка одговара за Европски/Американски женски, и доволно долго за да го носат како crossbody/една торба.Crossbody Телефон Паричникот Материјал : Оваа мода телефон торба е направен на СТП кожа и издржливи хардвер , класичен и едноставен дизајн, стилски стил,мали телефон чанта може да се користи за долго време.Телефон Чанта Дизајн : Видиме торбичка има еден предниот џеб, две главни џебови, и три внатрешна картичка слотови, 2 предвремените на копче.Тоа не само што може да го видиме, но исто така може да поставите готовина / кредитни картички / мини огледало / монети / копчиња и кармин итн.Мулти Функционални : Повеќе простор и кредитни картички слотови ви овозможи да ги складирање секојдневно мал објект.Мал крст тело чанта идеална опција за надворешна употреба , мулти-функција на дизајнирање, што е практичен и модерен.Стилски и шик дизајн оди добро со било облека во која било прилики како работа, бизнис, датира, дневна, патување, училиштето и ќе се чувствувате удобно да го носат.Гаранција од wmhshangmao : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52