• Ново
Whitelotous Мала Свиња 5D Дијамант Сликарство Комплет DIY Крстот Бод Мозаик Везови Ѕид Слика Home Art Оркестарот 12 X 12

Whitelotous Мала Свиња 5D Дијамант Сликарство Комплет DIY Крстот Бод Мозаик Везови Ѕид Слика Home Art Оркестарот

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Платно + Смола Rhinestones Size : 30 X 30cm/11.Голема помош за рачно изработени љубовници!.Вие треба да го направите тоа самите.Постојаност на боја 8 одделение, отпорност на оксидација, зрачење отпор, долго време не исчезнува.DIY сликарство, оригиналност, да се направи слика со смола sequin, смола sequin уникатен сјај е блескави, сјае во светлина, моментално е најпопуларниот DIY украси.Пакет Содржина : 1 X Дијамант Сликарство Cloth1set X Дијамант Алатки За Сликање(Пенкало,Фах,Лепило,Rhinestones).Висок квалитет на процесот на производство, без додавање на тонер, до извоз инспекција стандард. Ова е DIY дијамант сликарство.Совршен за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба за да одговара на различни декорација стил.81"Рамка : No Rhinestones тип : изборен Круг rhinestones Rhinestones карактеристики : Укажа дизајн форма, совршена големина за 2.DIY дијамант сликарство чекори : 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции дали заврши;2, Според боја код, изберете боја во плоча;Ако се залепите со иста боја во исто време, можете да ја зголеми брзината;3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека завршите со тоа;4.Спецификации : Боја : Како што е прикажано.Богатството и Среќа Дијамант Сликарство Везови Домашна Декорација. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.26 cut-лице иновативни вовед,360-степен рефракција rhinestones чиста боја.

Особините

Купувачите избираат и