• Ново
XLEVE Бања Кабинет Слободни Удирање Кат-Стои Мулти-Слој Агол Кабинет Гардероба Водоотпорен Едноставна Дома

XLEVE Бања Кабинет Слободни Удирање Кат-Стои Мулти-Слој Агол Кабинет Гардероба Водоотпорен Едноставна Дома

DEN 1233.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставноста не е едноставна, нов тип на високо заштита на животната средина композитни одбор (дрво целулоза, растенијата целулоза, ПВЦ пена одбор, термопластични полимерни материјали, итн.).Тоа е направен од високо-технолошки професионални калапи и има својства и карактеристики на дрво и пластика.Тоа е композитен материјал кој може да го замени дрво и пластика.Проширете ги вашите бања, нека плоштадот стане кубни и спаси многу од простор.Да ви даде топол дом, стил на живот се отвора вашиот бренд нов простор за складирање.Интимна предност елиминира грижи и ја заштитува вашата бања простор.Материјал : ПВЦ ceiling Style : modern Material : ПВЦ ceiling Includes огледало : No Including базен : No Including countertops : No Including тапа : No Installation тип : кат-standing Mirror светлина : не included Simplicity не е едноставна, нов тип на високо заштита на животната средина композитни одбор (дрво целулоза, растенијата целулоза, ПВЦ пена одбор, термопластични полимерни материјали, итн.).Тоа е направен од високо-технолошки професионални калапи и има својства и карактеристики на дрво и пластика.Тоа е композитен материјал кој може да го замени дрво и пластика.Проширете ги вашите бања, нека плоштадот стане кубни и спаси многу од простор.Да ви даде топол дом, стил на живот се отвора вашиот бренд нов простор за складирање.Интимна предност елиминира грижи и ја заштитува вашата бања простор.

Особините

Купувачите избираат и

КООРДИНАТОР Едноставниот Мултифункционален Триаголник Полица Кујнски Мијалник Потрошувачка Кошница Бања Складирање

Многу погодна за кујна, бања и тоалет, дневна соба и други прилики да ги красат и да се среди, се направи в

DEN 119.76

REN0124shuang Бања Полица Свитлива Бања Полица,Ѕид Монтирани Бања Ѕид Полиците со Крпа Бар,Бања Рек Spacesaver,Неверојатно

Ноктите за слободни инсталација на Туш Полица не оштетување на ѕидот, има силна носивоста, и го прави чу�

DEN 4812.72

SHIBOHAN Бања Ѕид Полица Геометрија Слободни Удирање Бања Суета Тоалет Ѕид Виси Складирање Полица на Ѕидот Декорација

Едноставна полицаедноставно лебди полица, направен од дебела ABS материјали, цврсти и издржливи, проширу

DEN 495.84