• Ново
Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци (сечење на работ дијаметар: 3мм, сечење на работ до

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

DEN 722.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

-Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумски, итн.Обработка на животната средина и параметрите се различни.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да изберете солидна карбид крајот мелница.Повисоки перформанси и зголемена температура, погоден за челик и нерѓосувачки челик.-Не се препорачува за керамика, камен.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56