• Ново
Чикаго Младенчиња Игра-се Користи Постава Картичка наспроти Сан Диего Padres на септември 29, 2010 - MLB Игра се Користи Постава Картички

Чикаго Младенчиња Игра-се Користи Постава Картичка наспроти Сан Диего Padres на септември 29, 2010 - MLB Игра

DEN 2399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; MLB Игра се Користи Постава Картички.Оваа игра-се користи постава картичка бил користен од страна на Чикаго Младенчиња на септември 29, 2010 наспроти Сан Диего Padres.Тоа беше добиена под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со холограм од Штајнер Спортски и сертификат за автентичност.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Чикаго Младенчиња сувенири.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56