• Ново
6 Pack TSA Одобрени Патување Комбинација Кабел Багаж Брави за Suitcases & Ранци - Црна

6 Pack TSA Одобрени Патување Комбинација Кабел Багаж Брави за Suitcases & Ранци - Црна

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 DIAL КОМБИНАЦИЈА & ФЛЕКСИБИЛЕН ЧЕЛИЧЕН КАБЕЛ : Нашите лесно да се справат и да resettable 3 цифра комбинација може да се постави на било комбо на вашиот избор за дополнителна безбедност.6 ЦРНА БАГАЖ ЗАКЛУЧУВА : ќе се прима пакет од шест црни TSA-одобрени багаж се заклучува.ПОВЕЌЕТО ТРАЈНИ TSA КОМПАТИБИЛНИ И ПРИЗНАТИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Сите Travel More стигнале патување брави се 100% патување sentry заверена и дизајниран од земјата нагоре за да биде најсилниот и сигурен багаж не се заклучи на пазарот.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Секој дигитален backpacking број заклучување доаѓа со 100% , без прашања праша замена за парите назад гаранција.Како искусни патници со цел да се испорача што најдобро патување додатоци на пазарот, ние знаеме колку е важно да се заштити вашите вредности за време на патувањето.Нашите специјални висока јачина цинк легура заклучување тела, појачани челичните окови и патентиран внатрешни механизми може да се толку многу сила која ние се врати нашиот производ со 100% доживотна гаранција.

Особините

Купувачите избираат и