• Ново
Sosanping Преносни Дрво Мраз Трансферот со Капак Мраз Алатка Кујна Алатка

Sosanping Преносни Дрво Мраз Трансферот со Капак Мраз Алатка Кујна Алатка

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА : 6.8 x 0.8 х 0.8 Инч.Материјал : Премиум квалитет дрво.Со заштитна обвивка што овозможува безбедно складирање до следниот пат кога ќе треба.Може да се користи за растурање на мразот, исто така, може да се користи за други предмети, како замрзната храна.Одлична алатка за chipping мраз од блок во ресторан, бар или дома.Кога не е во употреба,тоа е дрвена обвивка за да ја приложи на трансферот.Со заштитна обвивка што овозможува безбедно складирање до следниот пат кога ќе треба.Може да се користи за растурање на мразот, исто така, може да се користи за други предмети, како замрзнати foods A одлична алатка за chipping мраз од блок во ресторан, бар или дома.

Особините

Купувачите избираат и